Produkujesz lub sprzedajesz gadżety?     Dołącz do nas!

Polityka prywatności

1.W giftsonline.pl przywiązujemy szczególną wagę do ochrony prywatności naszych Użytkowników. Zabezpieczamy dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa. Ograniczamy dostęp do danych w możliwie największym stopniu, udzielając stosownych upoważnień tylko wówczas, gdy jest to niezbędne do prawidłowego prowadzenia serwisu.

2.Serwis gromadzi informacje o wejściach Użytkownika na strony serwisu przy pomocy standardowych statystyk bez gromadzenia informacji o odbiorcy . Serwis nie stosuje targetowania behawioralnego

3.Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Użytkowników, jak również ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celu realizacji oraz rozliczenia usług świadczonych przez giftsonline.pl

4.Dane podawane przez Użytkownika w trakcie rejestracji są wykorzystywane do celów księgowych, do kontaktowania się z Użytkownikiem w ramach obsługi giftsonline.pl oraz do innych czynności związanych z wykonywaniem umowy o świadczenie usług w ramach giftsonline.pl. Dane te mogą służyć do weryfikacji, czy osoba rejestrująca spełnia wymagane przez Regulamin i przepisy prawne warunki.

5.Dane Użytkowników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.

6.Niektóre obszary serwisów należących do giftsonline.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do wykonania danej operacji(np logowanie).

7. Niektóre elementy serwisu wymagają zalogowania się (posiadania konta) i to jest warunkiem prawidłowego korzystania z usługi.

8. Do działania w pełni serwisu w przeglądarce użytkownika potrzebna jest włączona obsługa javascript, cookies, i wtyczka flash.